Jaką firmą jesteśmy?

DOM-POL to firma z zasadami - posiadamy potwierdzone doświadczenie w budowie domów drewnianych.

Europejskie standardy tylko w Dompolu

Jesteśmy stale otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób, realizując najbardziej nawet nietypowe wymagania dotyczące wielkości, kształtu, koloru produkowanych domów, domków, altan, garaży i wiat drewnianych.

Dzięki przeprowadzaniu kontroli jakości na każdym etapie budowy oraz wykorzystaniu najnowszych technologii w procesie obróbki drewna możemy Państwa zapewnić, że oferowane przez nas domy drewniane są prawdopodobnie najsolidniejsze na rynku.

Setki realizacji, największa stała ekspozycja w Warszawie, krótkie terminy realizacji – to fakty przemawiające za naszą firmą.

Pewne domy w niskiej cenie

Za wyborem naszych usług przemawia wiele argumentów. Przede wszystkim doświadczenie – nasze biuro projektowe opracowuje konstrukcje od ponad 20 lat . Przez ten czas zyskaliśmy niezbędną wiedzę, dzięki której jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Na rynku wyróżnia nas krótki czas realizacji powierzonych zleceń przy zachowaniu najwyższych standardów. Dzięki kontroli jakości na każdym etapie prac klient może być pewny, że dom, który będzie użytkować, jest w pełni bezpieczny dla niego i jego rodziny.

Każdy stworzony przez nas budynek posiada swój niepowtarzalny, indywidualny charakter. Jego architektura i klimat wnętrza dodają uroku każdej spędzonej chwili. Odpowiednia wysokość ścian kolankowych oraz kąt nachylenia dachu dają dużą przestrzeń i wygodę na poddaszu, precyzyjna obróbka konstrukcji budynku, która daje szczelność poszczególnych połączeń konstrukcji. To wszystko robimy dla spokoju i komfortu naszych klientów którzy zasługują na swobodny wypoczynek, kiedy tylko tego zapragną, naszą misją jest oferowanie produktów i rozwiązań które będą służyć Tobie przez długie lata.

Często odwiedzają nas klienci, którzy posiadają swój własny projekt domu i chcą zrealizować go w oparciu o oferowaną przez nas technologię. Drewno, z którego wykonujemy wszystkie projekty, to sezonowany świerk bez przebarwień, importowany ze Skandynawii.

Nowoczesna stolarka na okuciach obwiedniowych firmy ROTO dopasowana precyzyjnie do konstrukcji budynku oraz precyzyjna obróbka konstrukcji budynku, która daje szczelność poszczególnych połączeń konstrukcji zapewniają trwałość i bezpieczeństwo na lata. Wszystkie elementy domu produkowane są w jednej, renomowanej fabryce, z którą współpracujemy od lat. Na wszystkie nasze realizacje oferujemy gwarancję jakości.

Pełna satysfakcja dotychczasowych klientów